Вагоме міжнародне досягнення підкорилося представнику дніпровської школи дзюдо в рамках Кубка Європи серед юніорів U21. Турнір приймала Німеччина.
Там розгорнулася масштабна спортивна боротьба. Змагання зібрали понад чотири сотні атлетів.
Про здобутки земляка офіційно відзвітувало регіональне відділення НОК на своєму Telegram-каналі. Це престижна новина.
Нагороду виборов 19-річний вихованець клубу “Тайфу-Дзюдо” та міської СДЮШОР №6 Олег Фесенко, який виступає у важкій вазі понад 100 кг. Цей успіх став дебютним медальним починком дніпрянина в поточному році. Підготовкою призера займався тренерський штаб у складі Дмитра Радченка, Сергія Плієва та Яна Саркісянца. На кубкових татамі 20-21 червня за першість запекло змагалися 459 борців, які представляли 39 різних країн.



